Waar vind ik een Adviseur Zilveren Golf®?

Als 50-plusser heeft u vaak behoefte aan een adviseur die naast gesprekspartner ook weet wat er bij u speelt. Hieronder ziet u waar deze adviseurs zijn gevestigd. Ze hebben allemaal een speciale opleiding genoten, zodat ze u echt kunnen helpen. Mail ze gerust voor een kennismaking.

Adviseurs Zilveren Golf®

mr.drs. B.H.J. de Regt
Apeldoorn
info@bertderegt.nl
dhr. F.W.P. Hulscher
Deventer
f.hulscher@deregt.nl
dhr. G.E. Koster
Sleeuwijk
g.koster@online.nl
dhr. B. Buwalda
Joure
bbuwalda@accelent.nl
dhr. J. den Boer
Hendrik Ido Ambacht
j.boer@ds.rabobank.nl
dhr. J.L. Bokhorst
Krimpen aan den IJssel
tel. 0180-518400
j.l.bokhorst@caiway.nl
mw. A.L.F.M. Beekmans
Eindhoven
mw. J.M.W.P. Huijbregts
Loon op Zand
j.m.w.p.huijbregts@delangstraat.rabobank.nl
dhr. A.N.G. van Spaendonck
Hoofddorp
avs@sinfid.nl
dhr. E. Bouricius
IJsselstein
info@eb-financiele-coaching.nl
dhr. G.J. den Otter
Werkendam
g.j.otter@altena.rabobank.nl
mw. C.H. Stassen
Hilversum
chstassen@gmail.com
dhr. H.J. van Eijkeren
Vlissingen
johan.van.eijkeren@rabobank.nl
dhr. J.C.A.H. Lepelaars
Bladel
conny.lepelaars@rabobank.nl
dhr. T.A. Gaastra
Zeist
edwin.gaastra@rabobank.nl
mw. A.J.M. Jansen-Elshof
Hengelo (gld)
a.jansen@alfipec.nl
mw. A. van Roon
Woerden
a.wolde@rv.rabobank.nl
dhr. A.C.G. Linnartz
Herten
d.linnartz@re.rabobank.nl
dhr. F.A. Sluijs
Woerden
f.sluijs@rv.rabobank.nl
dhr. G.D. Dieleman
Oostburg
lein.dieleman@rabobank.nl


Apeldoorn Deventer Hendrik Ido Ambacht Hilversum Hoofddorp IJsselstein Joure Loon op Zand Sleeuwijk Werkendam Krimpen aan den IJssel Vlissingen Zeist Hengelo 'Herten Bladel Eindhoven Oostburg Woerden Goes